Contactez Deruyck: travaux de construction

  • Ik wil een Gratis Bezoek Energiedeskundige

    Contacteer mij voor de Gratis Vochtanalyse


    Aantal Gevels

    Aantal geschatte m2 gevel

    Ik ben het makkelijks bereikbaar

    Stuur mij de info per gewone post

    Stuur mij de gevraagde info via e-mail!

    Opt-in Nieuwsbrief

    Stuur gerust enkele foto's mee!

    Bestandsgroottelimiet is 8 MB per foto.

BOUWWERKEN DE RUYCK

Edingsesteenweg 509A
9400 Denderwindeke

Tel: 054/24.28.30
Fax: 054/24.28.34

info@bouwwerkenderuyck.be
 
BTW BE 0880 453 756

Administration

Silke Suys
silke@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.30

Commercial 

Xavier Ongenae
xavier@bouwwerkenderuyck.be
0487/17.15.54

Calcul/préparation du travail

Ing. Senne De Vidts
senne@bouwwerkenderuyck.be
054/26.96.00

Gestion de projet

Construction:
Thomas Alaert
thomas.alaert@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.33

0473/67.50.86

Facades & humidité:
Thomas Geeroms
Thomas.geeroms@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.32

0474/47.84.32

Marketing

Katy Cloetens
katy@bouwwerkenderuyck.be
054/26.96.01

Directeur

Gaëtan de Ruyck
gaetan@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.31