Contacteer Bouwwerken De Ruyck

  • Ik wil een Gratis Bezoek Energiedeskundige

    Contacteer mij voor de Gratis Vochtanalyse


    Aantal Gevels

    Aantal geschatte m2 gevel

    Ik ben het makkelijks bereikbaar

    Stuur mij de info per gewone post

    Stuur mij de gevraagde info via e-mail!

    Opt-in Nieuwsbrief

    Stuur gerust enkele foto's mee!

    Bestandsgroottelimiet is 8 MB per foto.

BOUWWERKEN DE RUYCK

Edingsesteenweg 509A
9400 Denderwindeke

Tel: 054/24.28.30
Fax: 054/24.28.34

info@bouwwerkenderuyck.be
 
BTW BE 0880 453 756

Sluitingsdagen 2021 :

Maandag 2 november 2020

Van maandag 21 december 2020 tot en met vrijdag 1 januari 2021.

 

Wij werven aan:

20 dakwerkers (platte en hellende daken)

Werfleiders / Ploegbazen voor dakwerken (platte en hellende daken) en restauratie van monumenten.

Voor meer info: 054/24 28 30 of stuur een email naar info@bouwwerkenderuyck.be.

Calculator

Hervé De Waele
herve@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.39

Hulp Calculatie 

Jana Lambrechts
jana@bouwwerkenderuyck.be
054/26.96.00

Projectleiding - Bouw 

Ing. Thomas Alaert
thomas@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.33

Ing. Michaël Putteman
michael@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.32

Projectleiding - Restauratie van monumenten 

Ing. Jan Reygaerts
jan@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.38

Xavier Ongenae
xavier@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.30

Werfleiding  

Maurits Bytebier
maurits@bouwwerkenderuyck.be

Alexander De Ruyck
alexander@bouwwerkenderuyck.be

Hoofd Magazijn / Planner personeel

Ludwig Van moer
ludwig@bouwwerkenderuyck.be
054/26.96.01

Medewerker

Danny Van Goethem
danny@bouwwerkenderuyck.be

Office Manager / HR medewerker

Sara Ockerman
sara@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.30

Bestuurder - Zaakvoerder

Gaëtan de Ruyck
gaetan@bouwwerkenderuyck.be
054/24.28.31